Kategorie

Katalog

Dywanik gumowy do bagażnika Dywaniki do bagażnika - Frogum Mitsubishi

Mitsubishi
Dywanik gumowy do bagażnika Dywaniki do bagażnika - Frogum Mitsubishi chroń swój bagażnik. Łapie wszelkie zanieczyszczenia. Dzięki podwyższonej krawędzi nie musisz się martwić o rozlanie płynu.

Podkategorie

 • ASX ASX
  Dywanik gumowy do bagażnika Dywaniki do bagażnika - Frogum Mitsubishi ASX chroń swój bagażnik. Łapie wszelkie zanieczyszczenia. Dzięki podwyższonej krawędzi nie musisz się martwić o rozlanie płynu.
 • Eclipse Cross Eclipse Cross
  Dywanik gumowy do bagażnika Dywaniki do bagażnika - Frogum Mitsubishi Eclipse Cross chroń swój bagażnik. Łapie wszelkie zanieczyszczenia. Dzięki podwyższonej krawędzi nie musisz się martwić o rozlanie płynu.
 • Lancer Lancer
  Dywanik gumowy do bagażnika Dywaniki do bagażnika - Frogum Mitsubishi Lancer chroń swój bagażnik. Łapie wszelkie zanieczyszczenia. Dzięki podwyższonej krawędzi nie musisz się martwić o rozlanie płynu.
 • Outlander Outlander
  Dywanik gumowy do bagażnika Dywaniki do bagażnika - Frogum Mitsubishi Outlander chroń swój bagażnik. Łapie wszelkie zanieczyszczenia. Dzięki podwyższonej krawędzi nie musisz się martwić o rozlanie płynu.
 • Pajero Pajero
  Dywanik gumowy do bagażnika Dywaniki do bagażnika - Frogum Mitsubishi Pajero chroń swój bagażnik. Łapie wszelkie zanieczyszczenia. Dzięki podwyższonej krawędzi nie musisz się martwić o rozlanie płynu.
 • Space Star Space Star
  Dywanik gumowy do bagażnika Dywaniki do bagażnika - Frogum Mitsubishi Space Star chroń swój bagażnik. Łapie wszelkie zanieczyszczenia. Dzięki podwyższonej krawędzi nie musisz się martwić o rozlanie płynu.
 • Wkładka do bagażnika z funkcją organizera Opakowanie zawiera: 1 wkładka do bagażnika Model : ASX 2010 - Tworzywo: Guma (TPE) Wysoki rant: 5 cm Producent: Frogum Numer katalogowy : ✔ Kształt maty w 100% odpowiada obrysowi przestrzeni bagażnika.✔ Wysoki rant ok 5cm zapobiega wylewaniu lub wysypywaniu...

  115.57 Zł

  2 - 5 dni robocze.